Банки Форекс

У даній статті ми розглянемо одну з основних ланок ринку Форекс – це банки Форекс. Концепція валютного ринку Форекс побудована таким чином, що будь-який трейдер зобов'язаний звертатися до персонального брокеру і в банки Форекс для того, щоб отримати свої зароблені кошти.

Банки Форекс забезпечують існування біржі як такої, її злагоджену роботу та своєчасну оплату. Цілком доречно розглядати банки Форекс в якості прямих продавців валюти.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Надійні банки Форекс в Росії

З існуючих на даний момент великих банків Форекс виділяють шість найвпливовіших:

  • СМП Банк
  • Нефтепромбанк
  • Альфа банк
  • Внешторгбанк або ВТБ 24
  • МДМ Банк
  • Сембанк

В загальних рисах банківська схема функціонує таким чином:

Надходження заявки до дилера про продаж або купівлю певного обсягу валюти; Звернення брокерів в банки Форекс (які мають певний статус дозволяє торгувати на ринку) із запитом на необхідну кількість валюти. На цьому етапі враховується кредитне плече трейдера. Останній етап залежить від ринку Форекс, оскільки тільки він визначають подальшу долю замовленого ордера.

Так склалося, що один брокер на біржі Форекс обслуговує відразу кілька клієнтів. Іноді – це ціла клієнтська база Форекс. Саме тому, до нього в один і той же час може надходити відразу кілька заявок. Це можуть бути прості міні-рахунку або класичні рахунку. При цьому, банки Форекс не обробляють кожен ордер окремо, а визначають загальну суму по окремо взятій валюті.

Наприклад, класична ситуація на біржі:

Спочатку брокеру надходить ордер на продаж 60 000 доларів і ордер на покупку 90 000 доларів. При цьому банки Форекс продадуть брокеру рівно 30 000 доларів.

Така система була впроваджена для того, щоб банки Форекс не перевантажувались, а функціонування посередників як можна більше полегшилось.

Банки і Форекс. Спірні питання

Про принцип роботи ордерів і автоматичних систем торгівлі в банках Форекс

Як чинять банки Форекс з порівняно малими ордерами? (як правило, це центові рахунки Форекс). При цьому, брокер відмінно справляється і без банків, оперуючи власними коштами.

Подібна схема роботи, існує вже не перший рік і доведена практично до досконалості. Однак ніхто не застрахований від надзвичайних ситуацій.

Наприклад, відносно часто трапляється потужний приплив короткострокових заявок на сервер Форекс. Зазвичай таку ситуацію створюють учасники Форекс з автоматичними системами торгівлі.

При цьому, за досить вираженого сигналу індикаторів, «радник» автоматично обробляє кожен з них. Через перевантаження системи, брокери змушені частіше звертатися в банки Форекс за все нової і нової порцією валюти. Деякі брокери, перестраховуються від подібної проблеми, забороняючи трейдерам використовувати автоматичні системи торгівлі.

Ще один важливий момент. У ряді випадків, банки Форекс надають брокерам виділені канали на Форекс, і вилучати кошти у довірче управління на біржі.

Інакше кажучи, банки Форекс запозичують клієнтські кошти, а їх трейдери працює з ними так, щоб капітал примножився. У підсумку, капітал надходить на вихідну позицію з урахуванням оплати такої послуги.

По суті, банки Форекс – це єдині професійні учасники валютної біржі.

Про нововведення та додаткових фішках банків Форекс

Останнім часом, на ринку Форекс склалася ситуація, коли погляд банків припав саме на приватних інвесторів. Умови, які їм пропонуються, поза всяких сумнівів є найбільш вигідними (взяти хоча б арбітражні операції). Про рівень надійності і якості підходу, говорити не доводиться. Всі банки Форекс роблять упор на збереження коштів користувачів, оскільки це питання хвилює чи не кожного трейдера. Трейдер, при роботі з подібним кредитно-грошовим установою не пов'язаний з тимчасовим чинником і з місцем роботи.

Для більшої зацікавленості серед трейдерів, банки Форекс розмістили на своїх офіційних сайтах спеціальні демонстраційні версії торгових платформ, щоб кожен бажаючий зміг повною мірою оцінити функціональність і зручність їх використання. Докладні описи та консультативна допомога, природно, додається.

Нюанси роботи з Дилінговими центрами та банками Форекс

Варто звернути увагу і на те, що банки Форекс пропонують не просто збереження коштів трейдерів, але і можливість отримати до них доступ в будь-який час, без затримок. Банки завжди оперують коштами для здійснення переказу, чого не можна сказати про Ділінгові центри (ДЦ).

Багато користувачів Форекс, так чи інакше, стикалися з проблемою відсутності коштів на розрахунковому рахунку. На жаль, багато подібні проблеми в ДЦ є на 100% вигаданими.

Рекомендую: Про принципи роботи ДЦ (Дилінгових центрів)

Якщо розглядати дилінгові центри і банки Форекс з юридичної точки зору, більшість ДЦ не є офіційними державними резидентами. Будучи клієнтом подібного ДЦ, ви ніяким чином не захищені від свавілля «господарів», Ви не вправі подати в суд, оскільки ДЦ не підкоряються законам РФ.

Простіше кажучи: якщо у вас вкрадуть Ваші власні гроші, ви не зможете їх повернути (принаймні, офіційним способом).

Цього не можна сказати про банківських структурах. З питанням безпеки безпосередньо пов'язана послуга страхування засобів.

Всі діючі на території Російської Федерації банки Форекс страхують заощадження в обов'язковому порядку. Зараз страховка може покрити до семисот тисяч рублів, що є вагомим аргументом у порівнянні з її повною відсутністю в ДЦ.

Про податки на доходи з трейдингу допомогою банків Форекс

Досить делікатним є питання про податки. Досі немає чіткої схеми обкладення податками коштів отриманих за допомогою торгів на ринку Форекс. Працюючи з Дилінговим центром, Ви не віддаєте ніяких особистих грошових коштів, що може здатися «плюсом».

Однак – це лише з одного боку. При необхідності (погодьтеся, виникають різні ситуації), максимум, що ДЦ може вам надати – це папір з випискою операцій. З цієї випискою, Вам необхідно буде йти в податкову і пояснюватися окремо взятої операції. Тут-то і виникають проблеми.

Банки Форекс ж, огороджують трейдерів від подібної головного болю. Справа в тому, що кожне відділення банку є податковим агентом і виплачує державі всі необхідні податки з прибутку.

Останній важливий момент – це час. А час, як відомо, — гроші. Далеко не рідкістю є ситуація, коли неможливо вивести кошти з рахунку ДЦ або ж висновки займають непробачно багато часу. Відвідавши будь-форум про ринку Форекс, ви зможете знайти не один пост, присвячений цій проблемі. І знову ж – ніякого захисту і впевненості. Банки Форекс навпаки, пропонують клієнтам виведення коштів за найкоротші терміни.

Новини про останні нововведення банків Форекс

Читай також: