Економічний календар

Investing, в якості фінансового порталу глобального масштабу, що надає послуги виключно на просторах мережі Інтернет, був створений в 2007 році міжнародною компанією «Fashion Media Ltd». Постійно оновлюючись і вдосконалюючись, Инвестинг зміг досягти величезної популярності, як в цілому, так і в окремих його частинах, зокрема, особливо популярний на сьогоднішній день економічний календар від аналітичного порталу Investing для ринку Форекс, який ми сьогодні і розглянемо.

Фінансовий портал – Investing. Які аналітичні інструменти він надає?

Инвестинг або Investing.com є Інтернет-брендом і фінансовим порталом, які мають не менше 20 різних версій на 18 мовах, також і для «Android» (12 мов), який надає користувачам аналітику, новини фінансових ринків усього світу, поточні котирування і графіки, інформаційні дані про фінансові інструменти, різноманітні калькулятори і різні технічні дані. Головні офіси порталу Инвестинг знаходяться в Іспанії (Мадрид) та на Кіпрі (Нікосія).

Сьогодні кожна з версій порталу, висвітлює широкий спектр фінансових інструментів (облігації, акції, валюти, сировинні товари, опціони, ф'ючерси, процентні ставки та багато іншого).

Хоча спочатку, сервіс створювався як інформаційний портал для ринку Форекс з дискусійним форумом і каталогом брокерів. Але буквально через кілька місяців свого існування на порталі з'явився економічний календар, який використовують практично всі трейдери світу.

Сучасний Investing є провідним фінансовим порталом, допомагає своїм користувачам приймати своєчасні та правильні рішення за допомогою оптимального змісту і вдосконалених функцій.

Роботу порталу Инвестинг, неодноразово висвітлювали такі відомі Інтернет-видання як «VentureBeat», «Business Insider», «The Huffington Post», «TechCrunch» та інші.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Економічний календар від Investing і його застосування в Форекс трейдингу

Глобальний економічний календар від Инвестинг, став кращим на сьогоднішній день економічним інструментом для трейдерів ринку Форекс та інших ринків і бірж. На сторінках порталу, публікують всілякого роду статистичні дані країн Європи, Америки, Океанії та Азії, які, так або інакше впливають на стан не тільки валютного ринку, але і на всі види бірж (товарні, фондові та інші).

Необхідно зазначити, що робота економічного календаря Инвестинг не обмежена лише наданням статистики у вигляді цифр. По кожному виду статистики можна отримати історичні дані представлені в табличному і графічних варіантах, а також різні додаткові дані, переглянути які можна, клікнувши по активним назвами вихідних даних.

Економічний календар від Investing крім макроекономічної статистики, що містить розклад виступів перших осіб держави, глав Центробанків, а також багато видів різної звітності державний комітетів, відомств та управлінь. Тому незалежно від досвіду в торгівлі на Форекс, новинний економічний календар стане для Вас надзвичайно важливим інструментом. Особливо це незамінний інструмент тим трейдерам, які воліють використовувати новинні стратегії торгівлі.

Безпосередньо на сайті Инвестинг, економічний календар знаходиться в розділі інструментів аналітики:

Крім важливих новин економічний календар від Инвестинг і містить величезну кількість найважливіших даних, що стосуються показників здатних надавати значущий вплив на вартість активних фінансових інструментів і нарешті курси валют. Ці дані також детально пояснюються в спеціальних розділах.

Також, цей аналітичний інструмент, що містить розклад всіх значущих публікацій, що стосуються фінансових показників по поточному тижні, що дозволяє досить точно характеризувати економічний стан світових країн і робити на підставі цього чіткі прогнози по виявленню ринкової тенденції.

Необхідно відзначити, що для Форекс трейдерів, економічний календар від Investing, це невід'ємна частина проведення фундаментального аналізу. Лише навчившись правильно використовувати наявні у календарі дані, Ви зможете об'єктивно оцінювати складні ситуації на будь-якому з існуючих ринків та бірж.

Приміром, тим, хто воліє вести внутрішньоденну торгівлю, досить буде використовувати дані календаря на сьогоднішній день. Якщо Ви збираєтеся утримувати позицію у відкритому вигляді протягом кількох днів, то заздалегідь ознайомтеся з даними економічного календаря наперед.

Як використовувати дані економічного календаря від Investing в трейдингу?

Кожен день у всьому світі виходять найрізноманітніші політичні, соціальні, економічні та інші новини, проводять прес-конференції та виступають з заявами офіційні особи держав, Центробанків та інших відомств. І все це має великий вплив на курси валют, що торгуються на ринку Форекс.

Як не «заблудитися» у такому різноманітті (сотні щоденних новин) і відстежити тільки важливі новини і не брати до уваги незначні і другорядні?

Таку можливість надає економічний календар глобального Інтернет-порталу Investing. Наявність такого календаря дозволяє трейдеру більше часу приділяти саме процесу торгівлі, а не пошуку і відсіювання непотрібної інформації.

В економічному календарі від Инвестинг, всі значимі новини відзначаються або червоним кольором, або різною кількістю галочок (як правило, від 1 до 5), значків у вигляді бичачих голів тощо, все залежить від версії, а їх, як говорилося вище – не менше 20. Чим більше кількість цих відміток, тим більшу значущість має інформація.

Фахівці рекомендують у період виходу найважливіших новин утримуватися від ведення торгів і покинути ринок. Зробити це бажано приблизно за 30 хвилин до безпосередньо виходу новини чи важливі публікації, дізнатися про яких Ви і можете завдяки економічному календарем. Якщо ж Ваша стратегія торгів не враховує виходу новин, то все одно в цей час рекомендовано, не торгувати, так як в періоди виходу важливих даних, ринок може вас сильно здивувати, причому неприємно здивувати.

Трапляється так, що новини економіки, особливо ті, що взаємопов'язані можуть виходити підряд одна за одною, і якщо визначити їх загальний тренд, наприклад, всі вони є свідченням майбутнього падіння показників зони Євросоюзу, що прямо позначиться на імпульсі цін на EUR, то цим гріх не скористатися.

Як допомагає економічний календар від Инвестинг в довгостроковому трейдингу?

Трейдери використовують, наприклад, довгострокові стратегії спираються на економічний календар від Инвестинг не тільки щоб визначити час випуску важливої новини, але і для того, щоб уточнити переглянуті значення показників, що дає можливість зробити довгостроковий прогноз, визначивши економічний стан тієї чи іншої держави.

Адже не дарма досвідчені трейдери стверджують, що той, хто навчитися в торгівлі на Forex, застосовувати економічний календар і зрозуміє, як протікають фундаментальні процеси, той на основі поточних, минулих і прогнозованих даних зможе скласти точний прогноз щодо подальшої поведінки валютних курсів.

Як налаштовувати і користуватися даними економічного календаря на Investing?

Читай також: