Фінансове інвестування

Золоте правило фінансового інвестування, звучить так: «Гроші повинні працювати!» не отлеживаясь «в панчосі» – це знає навіть дитина. Гроші повинні працювати і робити нові гроші. Звичайно, в перспективі розумного фінансового інвестування та отримання майбутнього прибутку, спочатку слід розташовувати певним їх кількістю.

Найскладніше в цьому підприємстві, це накопичення стартового капіталу. На основі його Ви, немов на ковадлі, будете кувати нову грошову масу. До речі, розмір цього капіталу може бути будь-яким, історія знає приклади, коли майбутні мільйонери починали власний фінансовий бізнес з одного долара в дірявому кишені або з десятицентовой монети.

Визначте для себе сферу діяльності, мета і завдання – тепер можна визначити, якого обсягу капітал необхідний для фінансового ривка.

Якщо сама ідея робити гроші Вам цікава, Ви твердо переконані, що вона реально здійсненна і досить перспективна, шукайте «тумбочку», звідки модно буде взяти необхідну Вам суму.

Нехай це будуть родичі, друзі, банк або якийсь інший джерело, наприклад – продаж деякого Вашого майна. Дуже важливо, щоб грошовий борг не став надто обтяжливим або «драконівським», щоб не омрачал початок підприємства і не морально тиснув на психіку.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Фінансове інвестування – розуміння ринкового інструменту

Фінансове інвестування – це особливий вид заробітку, при якому Ваші кошти працюють, приносять дохід, не вимагаючи від Вас ніяких фізичних зусиль. Досить шкода звичайного обивателя, не усвідомлює вигоду таких вкладень, втрачає унікальну можливість додатково заробити. Звичайно, є категорія людей, які займаються цим професійно – фінансове інвестування стає специфікою їх основної діяльності.

Легально нові гроші може «робити» тільки державний банк або самі гроші – іншого не дано, фальшивомонетники переслідуються законом. Оскільки «малювати» купюри не можна, слід змусити свою готівкову грошову масу працювати.

Як розпорядитися вільними фінансами?

Припустимо, що Ви власник деякої вільної суми грошових коштів, якою Ви вправі розпоряджатися самостійно. Як Ви вчините – зробите покупку чого-небудь, відкладіть «в панчоху» або інвестуєте? Давайте розбиратися разом.

Витратити готівку не є проблемою, а будь-яку покупку, навіть саму необхідну, завжди можна відстрочити. Пізніше може з'ясуватися, що річ ця, власне, не потрібна Вам взагалі.

Відкласти гроші «в панчоху» — це варіант, коли є впевненість, що інфляції та інших фінансових ризиків не передбачається на кілька десятиліть вперед.

Інакше всі Ваші «панчішні» накопичення можуть бути знецінені в одну ніч, наші громадяни з цим вже стикалися. Прикро, що вчора ти відмовив коханій жінці в золотому кільці, а сьогодні ти можеш за ці ж, але вже знецінені гроші, купити лише квиток на приміський автобус.

Інвестувати фінанси — означає перетворити їх на інструмент, який буде черпати нові гроші з певного Вами джерела.

Це якийсь пасивний вид доходу, який не ставить людину в залежність від щоденної діяльності. Він є органічною складовою частиною її фінансової незалежності. (Сигнатор/FM: http://www.signator.ru).

Інвестиції сьогодні. Куди вкласти гроші?

Рекомендуємо: Докладно про інвестиції та їх можливості

Отже, куди ж інвестувати фінанси?

Абсолютно ясно, що для розпорядження вільними особистими коштами найбільш вигідний третій спосіб. Правда, він додає нову проблему і багато нових запитань – куди і як конкретно слід інвестувати особисті фінанси?

Ризик виникнення краху будь-якої фінансової системи або піраміди, наслідків світової кризи та процесів інфляції ніким не скасований. Це все закономірні етапи розвитку і функціонування економіки, що заважають людям у побудові власної фінансової незалежності.

Оптимізму не додає факт, що надійного і постійного джерела фінансового інвестування, що приносить стабільний дохід, світові уми ще не виявили. Людина фінансово утворений скаже, що обнадійливий вихід тут є. Це пошук шляхів, що сприяють зниженню ризику щодо різного роду можливих форс-мажорних обставин.

Просто слід завжди відслідковувати всі світові події, особливо стосовно політики, фінансів і економіки, бути фінансово грамотним.

Також, необхідно вміти аналізувати ситуацію і ретельно прораховувати ризики. Це стосується лише тих, хто особисто хоче займатися фінансово — інвестиційною діяльністю.

Для особливо лякливих і нерішучих, можна порекомендувати звернутися до професіоналів, що спеціалізуються на фінансовому інвестуванні за певний відсоток. Правда, це не виключає ймовірність, що Ваші кошти потраплять до непрофесіоналові або навіть до афериста, що заробляє за допомогою хитрих і прихованих фінансових афер.

Не варто лякатися звернення до посередника, як і починати самостійно, адже людина повинна володіти багажем спеціальних знань у будь-якій сфері своєї діяльності.

Рекомендації по фінансовому інвестуванню

  1. Першим важливим кроком повинен стати процес навчання і збільшення ваших знань про фінансовій сфері.
  2. Фінансове інвестування починайте з малої суми, яку в майбутньому без проблем можна збільшити.
  3. Шукайте і відпрацьовуйте власну тактику і стратегію поведінки в розпочатому підприємстві.
  4. Нікому не вірте на слово – будь-яка фінансова інформація повинна бути тричі вами перевірена.
  5. Там, де обіцяють великі відсотки, великі гроші можуть і забрати.
  6. Довірити свої фінанси можна лише того фахівця, який має багатий досвід, що підтверджується позитивними результатами його практики.
  7. Зниження ризиків можна досягти за допомогою диверсифікації коштів – фінансове інвестування за кількома напрямками значно знижує ризик втрати одночасно всіх коштів.

У досягненні такої мети, як фінансова незалежність всіх ризиків уникнути навряд чи вдасться, але їх можна скоротити і знизити до прийнятного рівня, за допомогою постійного підвищення своєї фінансової та інвестиційної грамотності.

Секрети багатства

Читай також: