Канальна стратегія

Канальна стратегія – це досить поширений метод аналізу ринку Форекс, який широко застосовується на практиці більшістю досвідчених трейдерів.

Універсальність даної стратегії полягає в тому, що вона підходить як для новачка, так і для успішного трейдера.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Канальна стратегія: як застосовувати цей метод у торгівлі?

Крім того, перевагою канальної стратегії є те, що вона може з успіхом застосовуватися як на тривалих часових відрізках, так і на коротких.

Давайте розберемо, в чому ж полягає сенс торгівлі з використанням канальної стратегії міжнародної біржі Форекс? Як ми вже знаємо, ринок постійно знаходиться в русі, більшу частину часу він просто непередбачуваний.

У зв'язку з цим, розрізняють кілька варіантів коливання валютних пар:

Саме основне, це тренд. Він підрозділяється на підвищення і знижуються. У більшості випадків тренд і показує той самий коридор, який використовується для аналізу ринку.

Під час затишшя, на ринку з'являється флет. Він характеризується слабкими, ледь помітними коливаннями, практично не проявляється в русі. Найгірший період для трейдингу, так як при відсутності тенденції, не утворюється каналів.

І нарешті, на графіку утворюється канал або ціновий коридор. Іншими словами, формується конкретний ціновий діапазон, за межі якого ціна практично не виходить.
На малюнку показаний ціновий коридор, який може також застосовуватися в канальної стратегії.

У цьому випадку, трейдером і застосовується дана стратегія.
Щоб зрозуміти принцип цього виду аналізу, ми наведемо приклад використання канальної стратегії на валютній парі Євро / Долар. Візьмемо випадок, коли ціновий рівень коливається в діапазоні від 1,2500 до 1,2000 пунктів.

У нас утворився ціновий коридор, в якому відбувалися графічні коливання і ціна «перевіряла на міцність» верхню і нижню межі цього каналу.

У підсумку, у нас є коридор, що складається з 500 пунктів. Такого типу канали, можуть існувати як кілька днів, так і кілька місяців. По суті, ринок перебувають у таких каналах, більшу частину свого часу. Основним завданням кожного трейдера, є своєчасне визначення меж таких каналів. Після чого, на основі отриманих даних необхідно побудувати індивідуальний торговий план.

Основні моменти канальної стратегії

Принцип цієї стратегії простий. Коли ціновий рівень розташований в районі верхньої межі каналу, необхідно здійснювати операції продажу, а коли графік прагне до нижньої межі каналу, необхідно здійснювати угоди купівлі.

На практиці, багатьма аналітиками був неодноразово помічений один цікавий момент графічного руху. Після прориву нижньої або верхньої межі коридору, (що коли небудь все рівно відбудеться) ціна відривається від каналу приблизно на висоту цього ж цінового коридору.

Приміром, утворився канал від 1,3000 до 1,3500. Після чого, він пробивається вниз, і є висока ймовірність того, що ціновий рівень опуститься вниз до 1,4000 пунктів. Це основна ідея використання канальної стратегії на ринку Форекс.

Огляд стратегії паралельних каналів

Читай також: