Кредитне плече

У торгівлі на Forex, від розміру використовуваного кредитного плеча, залежить результат угоди. Тому до вибору розміру кредитного плеча, треба поставитися з максимальною серйозністю. У зв'язку з цим багато починаючі трейдери задаються питанням: — з яким розміром кредитного плеча слід здійснювати торгові операції?

Для початку, важливо усвідомлювати, що сам обсяг кредитного плеча необхідно вибирати виходячи безпосередньо з досвіду в трейдингу. Трейдеру, який має за плечима маленький стаж в торгівлі, краще спробувати з найменшого розміру кредитного плеча.

До того ж, у багатьох брокерських компаніях, після реєстрації ви не зможете змінити величину кредитного плеча, тому необхідно заздалегідь визначати передбачуване кредитне плече.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Які ризики можливі в трейдингу з використанням кредитного плеча?

Хочемо відразу зазначити, що чим більше використовується величина кредитного плеча, тим більше Ви ризикуєте. І це зрозуміло, адже чим більше сума, що знаходиться в обороті, тим вище допустимий ризик, який не залежить від прийнятого Вами рішення.

Отже, трейдер працюючи з кредитним плечем, повинен знати такі моменти як:

Великий дохід без відсутності ризику неможливий.

Вибір великий величини кредитного плеча, зазвичай призводить до конкуренції з професійними учасниками, що торгують на біржі Форекс. А така конкуренція не для починаючого трейдера.

У разі чітко продуманих стратегічних дій, кредитне плече, дає досить хороший результат в трейдингу.

З збільшенням розміру кредитного плеча, збільшується і рівень ризику, при веденні торгових операцій.

Досвід, отриманий з роками від торгівлі на біржі Форекс, є фундаментальним фактором, від якого залежить подальший вибір величини кредитного плеча.

З визначення, кредитне плече представляє певне співвідношення між 2-х показників:

  • 1 — сума застави,
  • 2 — отримується позиковий капітал, безпосередньо під цю ж суму застави.

Також, кредитне плече, або його сума, — подібна сумі маржі.

Приміром, маржа становить 10 відсотків, це відповідає кредитному плечу 1:10 (кажуть: кредитне плече 1 до 10). Це означає, що трейдеру надається для торгівлі сума, яка в 10 разів більше, ніж його вкладений на рахунок депозит.

Кредитне плече, і його розмір, наданий брокерською компанією, де Вами був відкритий рахунок, це всього лише межа того, яка сума грошей буде зареєстрована на Вашому рахунку під маржу.

Для чого необхідно кредитне плече на Форекс?

Торгівлі на Форекс, сумами, у багато разів перевищують розмір власного капіталу трейдера.

І відповідно, збільшення доходу від трейдингу при використанні кредитного плеча.

Крім того, на сьогоднішній день, плата за використання ДЦ кредитного плеча не береться. Контроль над ризиками здійснюється наступним чином: коли під час торгівлі виявляється збиток та сума залишку власних коштів, що перебувають на депозиті, знижується до критичного рівня, а це менше 10 відсотків від позики, тоді брокерська компанія закриває дану операцію самостійно.

Завдяки такому підходу, трейдер не втратить суму, більше, ніж його власні кошти, які лежать на його депозиті.

Ви запитаєте: — який же тоді дохід отримує брокерська компанія, від надання послуг по кредитному забезпеченню?

Дійсно, за кредитне плече, трейдер не платить, і це є ще одним позитивним моментом в трейдингу. У свою чергу брокерська компанія, ні за яких обставин не ризикує, тому що кредит (вхідний в кредитне плече), що надається їй, використовується під час відкриття позиції, а при закритті, негайно повертається назад.

  1. Брокерська компанія, закриває доступ до деякого % від суми кредитного плеча, яка знаходиться на депозиті трейдера, відразу після відкриття ним торговельної позиції.
  2. До того ж, трейдер не має можливості отримати готівку надану йому суму кредитного плеча, так як вона може використовуватися тільки для торговельних операцій.

Самій брокерській компанії, вигідно коли трейдер здійснює багато торговельних операцій, так як вони отримують певний відсоток комісійної винагороди.

Необхідні дії трейдера, що використовує кредитне плече в торгівлі

Головне, це не торгувати грошовими коштами, втрата яких стане критичною. Помірна торгівля, з використанням маленького або середнього кредитного плеча, досить гнучка і робить можливим використання більшого ордера stop-loss. Така торгівля зводить до нуля високий ризик при укладанні угоди.

При використанні безразмерно великого кредитного плеча, з'являється РИЗИК втрати всього депозиту, в мінімально короткий термін.

Плюси і мінуси кредитного плеча

Яка взаємозв'язок між маржинальною торгівлею і кредитним плечем?

Маржинальна торгівля — це всілякі операції з активами, наданими в кредит якоїсь брокерською компанією.

Всі фінансові обсяги та інструменти торгівлі, можуть використовуватися в ролі таких активів.

Маржинальної торгівлі характерні такі особливості:

  • Для надання кредиту тут не доведеться проходити стадії початкового узгодження і відповідне оформлення заявки.
  • В саме кредитне плече входять грошові кошти, та інші види активів, розміщені на необхідних рахунках.
  • У кредитний пакет входять ті активи, з якими будуть проводитися маржинальні угоди.
  • Протягом всієї торговельної сесії, кредити видаються безкоштовно.
  • Якщо кредитне плече береться на строк не більше ніж 1 день, то в цьому випадку стягується комісійний відсоток від суми даного кредиту.

Що стосується кредитного плеча, тут треба керуватися вимогами своєї торгової системи і тим обсягом депозиту, з яким Ви будете торгувати.

Пам'ятайте — чим більше величина кредитного плеча, тим у результаті більший діапазон маневру» ми зможемо розвинути. Тому ми не рекомендуємо, не при яких обставинах, використовувати максимальне кредитне плече.

Також, кредитне плече і маржинальна торгівля взаємопов'язані між собою. В маржинальної торгівлі, також має місце різниця між особистими засобами та засобами, що перебувають в обігу, як і у випадку використання кредитного плеча.

Крім того, буде корисним, вивчення своїх торгових правил, історій майбутніх угод, графіків ціни, також можна прикинути, де Ви будете відкрити або закрити свої позиції. Переосмисліть те, як часто Ви робите помилки, проаналізуйте якою сумою Ви можете ризикувати в одній угоді. Щоб бути впевненим у своїй майбутній прибутку, постійно ВИПРОБУЙТЕ СВОЮ СИСТЕМУ торгових правил.

Тестуючи власну систему торгівлі та персональний набір правил, Ви регулярно наберетеся досвіду, що дозволяє Вам в подальшій торгівлі, використовувати кредитне плече, або ж не застосовувати плече зовсім, здійснюючи якомога менше помилок.

Рекомендуємо: Про маржинальної торгівлі та її принципи

Запам'ятайте, що помилки робить кожен трейдер, тим самим в якійсь мірі вдосконалюючись, головне щоб ці помилки не увійшли в торговельну систему. Вивчайте їх на торгових графіках, виявляти причини їх виникнення, можливо, це дасть досвід, щоб надалі допрацювати правила торгівлі. Хочу в свою чергу зауважити, що сама стійка система правил, це проста у використанні система. В іншому випадку, може вийти «підгонка» під графік ціни.

Універсальна стратегія з використанням кредитного плеча

Є таке поняття як «універсальна» торгова система, або стратегія, яка майже однаково підходить для всіх інструментів і ринків. Приклад поганої системи, може включати в основу багато стандартних індикаторів технічного аналізу. Таку систему з легкістю можна підігнати під певну частину історії на графіку, налаштовуючи параметри індикаторів під неї. Працюючи з такою торговою системою, з використанням кредитного плеча, Ви сильно ризикуєте спустошити свій торговий рахунок.

На початковому етапі навчання на Форекс, головне засвоїти те, що найкраща стратегія для новачка, це правильний розрахунок розміру позицій, що дозволяє не розгубити весь Ваш рахунок, при кількох поспіль збиткових угодах. Міняти кредитне плече і торгуються позиції, не слід занадто часто, це необхідно робити в тому випадку, якщо Ваш рахунок сильно виріс або 1 раз в якийсь певний тимчасовий інтервал, наприклад, місяць або квартал.

Кредитне плече – який розмір вибрати?

Читай також: