Макроекономічні показники

Значення основнихмакроекономічних показників, мають великий сенс, при прогнозуванні напрямку ринку, як в довгостроковій, так і в середньостроковій перспективі. Коливання макроекономічних показників впливає на рівень валютного курсу. Агентством «Рейтер», публікується спеціальна сторінка прогнозів макроекономічних індикаторів розвинених країн: ECI/I.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

По більшій частині, публікуються індикатори показують дані макроекономічної статистики, що випускаються національними статистичними органами.
Агенція «Рейтер», миттєво передає останні показання індикаторів під час їх публікації відповідно графіку публікації статистичних даних багатьох країн. Отримані дані розглядаються аналітичними відділами банків, дилерами і на основі цих даних, розробляють сценарій руху курсу валют і тактику арбітражних дій.

Як правило, на валютному ринку, у 80 % арбітражних операцій переважно використовується долар і найбільшим попитом користуються економічні дані США. У такій ситуації, долар або зростає, або падає по відношенню до всіх інших валют.

Вплив фундаментальних даних, або макроекономічних показників на валютний курс, можна розділити на 2 тимчасових аспекти:

1)Довгостроковий вплив. Де отримані дані фундаментальних факторів визначають стан економіки в цілому, а виходячи з отриманих економічних даних, аналізується зміна валютного курсу. Це довгострокове прогнозування напрямку тенденції, застосовується для відкриття стратегічних угод.

2) Короткострокове вплив. Це вплив отриманого статистичного індикатора на валютний курс, термін дії якого, всього кілька хвилин або годин. Наприклад, вихід даних про зниження дефіциту торгового балансу Сполучених штатів і Японії, протягом 2-3 годин, може призвести до підвищення курсу американського долара до ієни.
Після виходу даних про значення даного економічного індикатора, валютні дилери, повинні негайно відповісти на питання, від яких залежить збитковість або прибутковість угоди.

Більш детальну інформацію, про макроекономічних показниках, Ви можете знайти в статті: Аналіз фондового ринку

РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЬ:

Читай також: