Основи Форекс

Основи Форекс. На сьогодні, до одного з найшвидших і дохідних і методів заробітку, можна віднести торгівлю на біржі Форекс. Розуміючи основи Форекс, Ви з упевненістю можете починати вивчення більш складних методів трейдингу. Але для початку розберемо біржові основи.

Власний Форекс або послуги Дилінгових центрів?

Професія – трейдер, з кожним роком набирає все більших і більших обертів, в основі тих великих можливостей, які нам пропонує Форекс. Володіючи основами Форекс, Ви вже сьогодні можете почати заробляти в інтернеті, вклавши гроші в нафту, акції, або отримувати різницю від продажу основних валютних пар.

І що найцікавіше на Форекс, основною перевагою є те, що Вам не треба вкладати купу грошей, так як Ви в будь-який момент можете скористатися послугами дилінгових компаній, які в свою чергу, надають свого роду кредит, іменований «кредитним плечем». У цьому випадку, Ви отримаєте можливість працювати з набагато більшими коштами, які у багато разів значніше Ваших основних вкладень.

З торгового прибутку, невелика частина йде на оплату послуг дилера, а решта – Ваш чистий дохід на біржі Форекс.

Безумовно, Ви можете працювати і самостійно, без послуг дилерських компаній, але на Форекс, як і в будь-якій іншій галузі торговельних відносин, дохід безпосередньо залежить від розміру Вашого гаманця. Іншими словами, чим більше сума укладеної угоди, тим більше буде і дохід.

Поки Ви не вивчите основи Форекс і не наберетеся достатньо досвіду, ми не радимо приступати до самостійного трейдингу. Для початку, можна вдатися до послуг консультанта, який буде допомагати Вам у торгівлі на Форекс, постійно контролюючи дії і рекомендуючи вигідні позиції.

Тільки пам'ятайте, що на 100 % Вас ніхто не зможе застерегти від помилок. Форекс без втрат не буває, кожен торгує на біржі допускає помилки, але це не привід, щоб усе кинути. Навпаки, це повинно послужити Вам уроком.

Якщо Ви відчуваєте, що робота на Форекс занадто складне заняття, на перших порах правильніше буде передати гроші в управління більш успішному трейдеру, а самому поки набратися якомога більше знань і досвіду, зайнятися вивченням основ валютній біржі Форекс.

У цій статті хотілося б торкнутися основні правила, що допомагають в торгівлі на біржі Форекс, які написав Вільям Ганн — професіонал трейдингу.

Правила Ганна, як основи торгівлі на Форекс

В основі цих правил, лежить досвід геніальної людини, основоположника багатьох сучасних методів торгівлі використовуються на Форекс.

Ці нескладні основи валютного трейдингу, написані Вільямом Ганном повинен знати кожен трейдер, що бажає правильно адаптуватися і почати виходити на прибуток на фондовому ринку Форекс.

З історії... Вільям Ганн з'явився на світ у 1878 році в штаті Техас. Перші дослідження біржі Форекс він почав в 1902 році. На протязі всього свого життя, Вільям Ганн розробив багато методик ведення торгівлі і був дуже успішним трейдером.

Рекомендуємо: Про методики трейдингу за Ст. Д. Ганну

Наведені нижче основи і правила, є скоріше рекомендаціями, складеними з особистого досвіду Ганна, шляхом довгих років безперервного вивчення валютній біржі Форекс.

Завжди прагнете до успіху

Докладайте максимум зусиль і багато працюйте над вдосконаленням Вашої торгівлі.
Заведіть щоденник, де Ви будете записувати основні короткострокові та довгострокові перспективи. Це в першу чергу потрібно Вам, щоб звикнути до руху ціни, так як ринкова ситуація на Форекс, постійно змінюється.

На ринку, Вам ніхто нічим не зобов'язаний

Вам необхідно самим прокласти свій шлях до успіху і пройти через втрати і ризик. Вас ніхто не зобов'язаний попереджати про нові виходах новин і те, що від них можна очікувати. Жодна брокерська або інша компанія, що це за Вас робити не буде! Важливо дотримуватися свого основного методу торгівлі на Форекс і розуміти, що робити при черговому розвороті на графіку.

Основи Форекс для початківців

Ваш план – це шлях до прибутку на Форекс?

Починаючи торгівлю, Ви повинні мати точний план дій на вхід в ринок або вихід. Необхідно чітко знати, що робити в тій чи іншій ситуації. Поставте перед собою основну мету – постійно робити гроші на Форекс, з допомогою основних індикаторів, осциляторів і тому подібного.

Співвідношення прибутку до ризику

Розрахуйте заздалегідь всілякі втрати, на кожну операцію. Визначтеся, де будете розставляти основні ордера, тейк-профіт і звичайно ж стоп-лосс. Ваш коефіцієнт прибутку повинен бути, в три рази більше, ніж до ризику. Виконуйте вхід в ринок на підставі мети для ціни і часу. Якщо основний ціновий рівень не був досягнутий до встановленого часового циклу, негайно виходьте з ринку.

Торгуйте на самоті

Ні в якому разі не розкривайте Ваші основні торгові позиції на Форекс. Зосередьтеся тільки на торгівлю, ніхто не повинен відволікати Вас від основного заняття. Відкриваючи торговельну позицію і розповідаючи про неї, Ви підриваєте власну концентрацію. У підсумку, нічого доброго з цього не вийде.

Правило Вашої маржі

Буває, що трейдер не може вийти на хороший дохід, з причини високої маржі. Не слід входити в позицію, якщо ризик становить більше 10 відсотків від усього вашого капіталу на Форекс.

Подвійна вершина

Поява подвійної вершини, є найкращим моментом початку торгівлі на біржі Форекс. Подвійна вершина свідчить про те, що ціна тестує на міцність наступний максимум і часто на другому піку сили биків і закінчуються тренд змінює напрямок.

Також основним моментом, відстань між двох піків, чим воно більше, тим більше значення воно має. Звертайте увагу, на якому графіку з'явилася основна фігура, місячний графік має більше значення, ніж денний. Тому, працюйте і відстежуйте ситуацію на довгострокових графіках.

Подвійна низина

Поява подвійний низини, також є найкращим моментом для здійснення угод на ринку. З цієї фігури, часто виникає багато великих ведмежих трендів.

Основні моменти чисел Фібоначчі

Послідовність цих чисел, дуже важлива, так як всі на Форекс, ґрунтується на ній. Навіть Ганн знайшов їй застосування у своїй торгівлі. Ринок Форекс, закономірно буде рухатися цим числового ряду 1, 3, 5, 8, 21, і так по зростаючій. Це основа всіх основ.

Правильний вибір брокера

Серйозно поставтеся до вибору брокера, він повинен доповнювати ваші дії і думати як Ви. Приймаючи Ваш ордер, він повинен виконувати його негайно.

Рекомендуємо: Як не помилитися новачкові у виборі брокера?

Основи диверсифікації

Необхідно розподіляти (диверсифікувати) свій капітал таким чином, щоб мати можливість відкривати позиції в різних галузях. Приміром, можна також здійснювати операції на метали, зерно тощо. Це часто захищає від непередбачених впливів ринку.

3 основних види торгових позицій на Форекс

Поділяють на 3 види основних позицій:

  • довгі,
  • короткі
  • і середні (поза Форекс).

При зміні основних циклів, буває так, що Ви перебуваєте поза ринком, так як корисних сигналів Форекс найближчим часом не буде.

Не можна не погодитися з тим, що передбачити майбутнє, досить складний момент. На Форекс, отримати хороший дохід, зробивши правильні висновки про розвиток основних фаз тенденції ринку, це серйозний виклик для будь-якого фінансового аналітика.

Можна передбачити розвиток ситуації на біржі завтра, через тиждень або навіть місяць, використовуючи найбільш дієві методи Форекс, і власну інтуїцію?

Відповідь дуже проста!

Все в наших руках. Практично кожному з нас дано рівні можливості, треба тільки навчитися правильно ними користуватися.

Зрозумівши основи валютного трейдингу, будь-який бажаючий може випробувати на ділі свої фінансові навички, вивчити та застосувати на практиці всілякі торгові методи, яких досить багато в світі Форекс.

Основи Форекс. Вступний курс початківцю

Читай також: