Основи ринку

Основи ринку Форекс, це розділ, без якого починаючому трейдеру, буде дуже складно рухатися далі. Не знаючи основних моментів становлення і розвитку ринку, буде практично неможливо зрозуміти його більш складні механізми роботи. Тільки спираючись на ці засади ринку Форекс, трейдер-початківець може рухатися далі.

Під час зародження ринку Форекс, ціна товарів виражалася в установленому кількості іншого товару, існував свого роду обмін між усіма учасниками ринку.
Грошима користувалися ще з часів фараонів, тільки тоді вони були в різноманітних формах.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Наприклад, у Вавилоні до того часу, почали користуватися паперовими купюрами і чеками, але все ж багато купці на Близькому Сході були першими, хто почав вести торгівлю валютами, обмінюючи монети однієї з країн на монети іншого. Вже з часів Середньовіччя виникла необхідність використання іншої форми грошей, а не тільки монет.

Міжнародний ринок Forex, зародився ще в 1973 році.

Нижче порядок формування ринку:

У 1944році – прийнято Бреттон – Вудська незалежне угода, метою якого була стабілізація глобальної економіки після 2-ї Світової. З цієї дати й починається історія ринку Форекс.

В 1971 році – прийнято Смитсоновское Угода, з метою зниження коливання валютних курсів.

В 1972році – прийнято Європейську угоду, про спільне плавання курсів валют, метою якого було отримання незалежності від $ США.

У 1973рік – відбувається скасування Смітсонівського і Європейської Угоди про спільне плавання курсів валют, чим і була підтверджена необхідність переходу до режиму вільного валютного курсоутворення.

У 1978році – Європейська Валютна Система була представлена іншим країнам, так само була зроблена завершальна спроба здобуття повної незалежності від $ США.
У 1978році – Міжнародний Валютний Фонд офіційно перейшов до режиму вільного курсоутворення.

У 1993році – Європейська Валютна Система визнана неправильною і режим вільного валютного курсоутворення, почав стрімко охоплювати весь світ.
З самого початку свого зародження на Близькому Сході, до 1-ї Світової, валютний ринок був досить стабільним. Але після закінчення Першої Світової Війни валютний ринок став мінятися і активність спекулянтів зросла в багато разів, що досить сильно стривожило громадськість.

В 1931 році — настав на ринку затишшя, завдяки Всесвітньої Депресії і скасування золотого стандарту. У період з 1931 по 1973 рік, на валютному ринку відбулося багато змін, які надалі позитивно вплинули на міжнародну економіку, у зв'язку з чим, рівень спекуляції був помітно знижений.

Вважається, що щоденний повний оборот біржового ринку Форекс був:

1977 рр. — 5 млрд $
1987 рр. — 600 млрд $
в кінці 1992 року — 1 трлн $
1997 рр. — 1,2 трлн $
2000 рр. — 1,5 трлн $
2005-2006 роки, обсяг повного денного обороту на ринку Форекс вагався, за різними даними, від 2 до 4 трильйонів американських доларів.

2010 рр. — 4 трлн $. При цьому передбачається подальшого зростання всередині денного обороту до 10 трильйонів $ до 2020 року.
P. S. Фізичні особи, які працюють через посередників на ринку Форекс дуже ризикують. І причиною тому не стільки шахрайство посередників, скільки іманентна властивість ринку Форекс.

Найважливіші поняття ринку Форекс

Читай також: