Освітній кредит

Наскільки важливий освітній кредит? В наш час, вища освіта — це перший крок до високооплачуваної роботи, успішної кар'єри, і звичайно ж поваги в суспільстві.

І сьогодні абсолютно кожна людина, яка може розпочати навчання в кредит і отримати вищу освіту. Вам пощастило, якщо Ви розумна людина, так як поступити в один з престижних вищих навчальних закладів Ви зможете досить легко. Тільки необхідно в школі пройти ЄДІ або Єдиний Держіспит і набравши необхідну кількість балів, Вас зарахують до лав студентів саме того вузу, який Ви самі оберете.

Здавалося б, як просто і легко! Але як з'ясовується — іспит справа серйозна, це насамперед великий стрес. І що ж все-таки робити, якщо Ви вирішили вступити у Вищий заклад, а воно комерційного типу? Ось саме... потрібні гроші. І чималі гроші!

Для цього Вам потрібен — освітній кредит. Такий вид кредиту з'явився зовсім недавно, але вже позитивно зарекомендував себе як необхідний вид кредитування. Тим більше, що вкладення грошей в освіту — це виправданий крок.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Освіта в кредит

На жаль, про освітній кредит мало кому відомо, а адже це відмінний вибір для тих, у кого в наявності немає тих засобів, які необхідні для отримання освіти, але які можуть справно платити потрібними сумами. Між деякими банками та внз існує взаємна домовленість, вигідна обом сторонам. Для банку — це нові клієнти (досить пристойну кількість клієнтів), а для внз — нові студенти.

Як правило, кожен банк самостійно розробляє свої програми кредитування освітніх процесів. Розрізняються і відсотки, які позичальник виплачує займодателю.

Хоча, якщо вибране Вами навчальний заклад має ділову угоду з банком, де найвищі відсотки, доводиться миритися з цим, адже головне — це вчинити. Так зазвичай відбувається з престижними вузами. Але потрібно усвідомлювати і те, що після закінчення одного з найпрестижніших вузів країни, блискуче майбутнє і відмінна кар'єра гарантовані. Тут на сто відсотків діють приказка «мета виправдовує засоби».

Крім того, створено такі програми, які дозволяють розпочати розрахунок з банком безпосередньо після закінчення вузу і отримання диплома. Тобто студент сам виплачує виданий на його освіта кредит, а не як прийнято, що цим питанням займаються батьки.

Все по-чесному: взяв, будь ласка віддати...

Кредит на навчання. Історія, заснована на реальних подіях.

Саме з цього моменту починається доросле життя, відповідальність за самого себе. Влаштувавшись на перспективну роботу, колишній студент перетворюється в самостійну одиницю суспільства.

Такий варіант «авансового» освітнього кредиту не завжди влаштовує всі банки, якісь з них відверто виступають проти. Їх в цьому випадку теж можна зрозуміти, адже чекати п'ять років, при цьому щорічно недоотримуючи відсотки від використання освітнього кредиту, не дуже хороший варіант. А якщо враховувати, що таких кредитів на освіту, було видано близько кілька тисяч, то висновок напрошується сам собою — це невигідно.

За «авансовий» вид освітнього кредиту може взятися тільки великий банк, впевнений у своїх позиціях. Як правило, такі фінансові установи готові і почекати п'ять років, але цим самим їх авторитет і довіру серед населення підніметься до небувалих висот. Та й що таке п'ять років для банку, який десятки років не здає своїх позицій на фінансовому ринку.

Бувають випадки, коли все відбувається не так, як замислювалося спочатку. Наприклад, з-за неуспішність у навчанні, частих прогулів та інших причин, відбувається відрахування з навчального закладу. У такому разі банк може вимагати відсотки за освітній кредит саме за той період, що студент навчався в даному вузі. Ця сума повинна бути обумовлена ще при оформленні освітнього кредиту.

Як не сумно це усвідомлювати, але ще раз цей кредит може більше і не надати, адже довіра до Вас вже було одного разу підірвано. А де гарантії, що цього не трапиться вдруге чи втретє? Для позикодавця це великі збитки. Єдиний вихід — це звернутися в інший банк або податися в інший вуз.

У будь-якому випадку, потрібно тверезо оцінювати ситуацію і робити спроби її змінити в кращу сторону. Хоча, напевно, про це потрібно було думати вчасно своєї нетривалої навчання, потрібно було чітко розуміти всю відповідальність, що на Вас покладалася. Але в житті всяке буває, тому зробити ще одну спробу ніхто не може заборонити. І хто знає, може друга спроба виявиться набагато вдаліше першої. Треба йти до своєї мети будь-якими шляхами, пройти через невдачі і проблеми.

Освітній кредит, безумовно, допомогла вже багатьом отримати престижну освіту. Це прекрасна можливість не тільки отримати знання, але завести купу друзів. Як і будь-який інший кредит, кредит на освіту, несе в собі і трохи негативного.

Будь кредит люди сприймають, як залежність від банку, грошову кабалу. Їх гризе почуття вічного боргу. Бажання швидше розплатитися і жити, як раніше, ні про що не турбуючись — ось головна задача, яку людина ставить перед собою на найближчі роки.

Отже, як отримати кредит?

Для оформлення освітнього кредиту Вас попросять взяти з собою наступні документи:

  • паспорт (для вступника до внз),
  • ІПН,
  • копію атестата,
  • а також довідки чи документи, де йдеться, в який саме вуз і на яких умовах Ви збираєтеся вступати.

Перед початком оформлення освітнього кредиту, потрібно з'ясувати всі деталі його надання, ставки за відсотками, умови погашення. Це необхідно, щоб чітко усвідомлювати суть такого кредиту. Та й щоб в подальшому не виникало питань або розбіжностей, краще все обговорити до оформлення освітнього кредиту. Зазвичай цей кредит оформляється на одного з батьків майбутнього студента, але в подальшому може бути переоформлений на самого студента.

Все залежить від обставин, що склалися в певний проміжок часу. Позикодавець, в будь-якому випадку, повинен піти на зустріч.

Буває і так, що у позичальника є й інші, ще не повністю погашені кредити. Але банки в такій ситуації відповідають відмовою. Вони можуть перевірити регулярність погашення інших кредитів, а також попросити довідку про доходи з неї зрозуміти, чи в змозі людина осилити і цей кредит.

Освітній кредит

Читай також: