Психологія трейдингу

В інтернеті, мало приділяють значенняпсихології в трейдингу, але цей момент дуже важливий. Психологічні фактори в трейдингу, такі як страх і невпевненість у власних силах, часто заважають домогтися необхідного результату.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Психологія особистості та трейдінг

Так, так психологічно влаштована людина, це закладено в кожному, але якщо Ви прагнете стати хорошим трейдером, Вам потрібно навчитися пригнічувати свій страх.
Згадаймо, ми говорили про те, що застава успішного трейдингу — це Ваша самодисципліна і чіткий набір правил, яких слід неухильно дотримуватися.

Більшість людей знають цю елементарну істину, але не всі її дотримуються. Психологічно важко розуміти свої помилки, важко втрачати гроші та інші «важко», які перебувають в нашій підсвідомості. Як тільки доходить справа до реального рахунку, реальних грошей, все «ламається», людина, яка робить щось не розумне, що не зробив би при відсутності психологічного фактора.

Багато трейдерів пройшли навчання, вже вміють торгувати і знаходити потрібні торгові сигнали, теж стикаються з цією проблемою і несуть збитки. Чому? Здавалося б, повинна бути постійна прибуток. Що ж з цим робити? Для початку, Ви повинні привчити себе до дотримання правил. Найчастіше, успіх знаходиться на відстані витягнутої руки від Вас, але багато хто цього просто не помічають, або можливо не хочуть помічати, боячись тих труднощів, які можуть зустрітися на шляху до цього успіху!

Запам'ятайте ці слова, вони наповнені глибоким змістом...
Успіх майбутнього, лежить в повторення минулого.

Нам треба всього лише повторити ті дії успішних людей, які вже зробили до нас, просто скопіювати і зрозуміти, чому саме так, а не інакше.
Обмежте себе тими рамками, які вже перевірені на історії і успіх не змусить себе довго чекати! А ми в свою чергу, надамо всю необхідну інформацію для цього.

Стаття: Психологія трейдингу

Психологія трейдера

Читай також: