Скальпінг стратегія

Серед трейдерів є думка, що найбільш надійним і простим методом отримання прибутку в торгівлі на Форекс є скальпінг стратегія. Але для того, щоб стати скальперів, необхідно чимало часу витратити на навчання скальпінг стратегії, в якій може досягти кожен трейдер.

Так який же сенс, несе в собі вираз «скальпінг стратегія»? Відповідь на дане питання, в якійсь мірі криється в самій назві цієї торгової стратегії.

Отже, скальпінг – це зняття поверхневого шару, в нашому випадку – це стратегія, спрямована на зняття верхніх пунктів ціни.

Також цей принцип трейдингу, називають «пипсованием«. Тобто, можна вважати, що скальпінг — це один з видів онлайнової стратегічної торгівлі, основним завданням якої є витяг прибутку від малих цінових коливань, точніше в короткому проміжку часу після входу в позицію.

При цьому, основна мета такої стратегії — це отримання профіту, ще й покриває величину спреду, як тільки за розрахунками обсяг прибутку по відкритій угоді стає позитивною, і піпсовщік задоволений цим обсягом, відбувається закриття ордера.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Методи і практика скальпінг — стратегії

Якщо ви ще новачок і хочете здійснювати угоди за принципом стратегії «скальпінг», необхідно розуміти, що подібний вид торгівлі вважається трудомісткою діяльністю на ринку. Проводити ефективну, а найголовніше тривалу скальпінг — стратегію дуже складно — дуже вимотує.

На сьогодні є встояли часом методики скальпування, але окремо взятий трейдер використовує свої індивідуальні підходи, відрізняються вони використанням своїх власних осциляторів і індикаторів, своїм баченням ринку і рівнем підсвідомості.

У всіх стратегій одна мета: — увійти під час ринок, зняти «скальп» і благополучний вихід з ринковою платформи.

Щоб модель скальпінг стратегії була набагато ефективніше, дуже важливо приймати оперативні і швидкі рішення, тобто вміти миттєво розвертатися і йти за ринком.

Фінансовий ринок Форекс, має високу ліквідність. Ціна багатьох інструментів дуже часто змінюється, а ось середньої швидкості руху зустрічаються частіше великих. Практикуючий стратегію скальпинга трейдер, вживає в своїй торгівлі мінімальні коливання вартостей на актив, а закриття і відкриття його торгових угод відбувається в моментальні терміни, іноді протягом пару хвилин.

Само собою, профіт від подібних операцій дуже часто буває маленькою, а часом навіть смішною – то всього кілька пунктів. Також до кінця торгового періоду або дня, прибуток скальперів може доходити до чималих сум, які не стоять издевательского веселощів. Тому що, угоди скальпінг стратегії, відбуваються з дуже високою ліквідністю.

Рекомендуємо: Кращі з скальпірующіх стратегій:

  • Скальпінг стратегія (тактика) «Перемога»
  • Методика скальпинга по склянці
  • Відеокурси по скальпирующим методів

Принципи стратегії скальпінг

В основному при скальпінг — стратегії здійснюється принцип кількості: чим більше торгових операції з невисокою прибутком, тим об'ємніше розмір підсумкового депозиту.

Подібний підхід до торгівлі на Форекс, протилежний дуже відомому стратегічного принципом торгівлі «дати можливість прибутку вільно накопичуватися», який розрахований на оптимізацію позитивних угод допомогою збільшення обсягу прибутку. Навіть незважаючи на гадану несерйозність і легкість стратегії скальпинга, не можна її використовувати без системи. Насамперед, скальпінг передбачає, що у трейдера є надійна стратегія входу в операції, тому що, один невеликий промах може призвести до краху, стираючи результати, досягнуті раніше.

Всього дві теорії лежать в основі стратегії скальпинга, ось вони:

  • скорочення часу для операцій на ринку мінімізує ризики
  • чим менше коливання — тим простіше добути профіт

Інструменти скальперів

Досвідчений скальпер завжди використовує хвилинні тики або графіки, так як він орієнтується на коротких часових рамках, і зобов'язаний бачити актуальну ситуацію на ринку в певний момент.

Вкрай важливим моментом для скальперів є те, щоб у брокера було миттєве і автоматичне виконання ордерів і підвищену увагу.

Трейдеру доводиться більше часу бути у терміналу і пильно стежити за рухом ринку, адже таким чином він може осідлати короткострокові і найменші коливання, отримавши бажану суму прибутку.

При скальпировании, обов'язково бувають складності:

Перша складність пов'язана з обмеженням збитків і ризиків. При застосуванні не короткострокових стратегій, така проблема вирішується досить просто — виставленням стоп лосс.

Обов'язково при стратегії скальпинга з високою точністю розраховувати рівень ордера стоп лосс. Якщо рівень ордера буде розташовуватися дуже близько до ціни відкриття, ймовірність ризику пов'язана з отриманням збитків зросте.

Якщо трейдер не бажає користуватися відкладеними ордерами, тим більше йому доведеться весь час перебувати біля комп'ютера і стежити за відкритими позиціями. З цієї причини, стратегія скальпинга — це тактика, призначена для більш досвідчених трейдерів, які добре освоїли психологію і здатні контролювати емоції, незважаючи на напруження на ринку Форекс і втому.

Черговим нюансом, який повинен взяти до уваги трейдер — скальпер, це те обставина, що висновок позиції і ордерів по угоді на ринок забирає у брокера певний час.

При появі затримок, трейдер може втратити свої гроші. До того ж, буває, що під час скальпування змінюється розмір спреду. Таке явище зустрічається більше всього на низьколіквідних або дуже волатильних валютних парах. Для скальпинга слід вибирати тільки ліквідні котирування і пильно следать за спредом.

Плюси і мінуси скальпінг стратегії

Як і інші стратегії торгівлі, скальпінг також має свої мінуси і плюси. Наприклад, якщо ми використовуємо довгостроковий вид торгівлі, то ми маємо більше вільного часу, а застосовуючи методики скальпінг — стратегії необхідно «працювати» протягом торгового періоду.

При такому підході скальпер за день може отримати великий дохід, ніж трейдер, що віддає перевагу консервативним методам. Тому що, при скальпінг весь час знаходиться перед очима вся динаміка і є можливість миттєво зреагувати на найменші зміни ринку. Завдяки стомлюючої і щоденній торгівлі скальпери отримують величезний досвід в трейдингу.

Користуючись методиками стратегії скальпинга, скальпер починає добре розуміти модель зміни ціни певної валютної пари і формує правильні прогнози ринку.

Скальпінг

Ось кілька плюсів скальпінг стратегії:

У періоди вдалої торгівлі профіт може доходити до 10-30% від початкового депозиту. Також розмір профіту залежить від рівня ризику.

Не обов'язково потрібно вивчати фундаментальний та технічний аналіз. У скальпінг стратегії важливо правильно використовувати всі торгові правила тобто закриття/відкриття операції.

Немає бар'єрів для входу в операції. Не обов'язково чекати появу тренда, тому що торговельні операції можна вести цілодобово і на будь-якому таймфрейме.

Мінуси скальпінг стратегії:

Дуже сильне навантаження на нерви в момент торгівлі на реальному рахунку. Якщо трейдер використовує кредитне плече у великій кількості, то при миттєвому розвороті руху навмання відкрита угода може злити весь ваш депозит. Скорочення вільного часу — в ручній торгівлі. Тому що ручна торгівля вимагає постійне спостереження за торгами. Спред. Щоб обсяг профіту перевищив початкову оцінку, ціна повинна піднятися на величину спреду. І на початковій стадії позиція йде в мінус, орієнтовно на 1-2 пункти. Розмір спреду уточнюється у обслуговуючого брокера. Комісії. Багато брокери ринку замість спреду мають відсоток з відкритих позицій. Іншими словами, це комісійні. В цьому випадку потрібно покрити величину комісії. Високий ризик при малій прибутку. Наприклад, застосовуючи цю стратегію Ви ризикуєте повністю своїм депозитом, а угода буде приносити лише 1-2 долари. Багато брокери підвищують значення ордерів stop-loss захисту та take-profit. Брокери в чому не дають можливості встановити ордер стоп-лосс ближче 5 пунктів від визначеної ціни. При ручній торгівлі встановити стоп — ордер не вистачить часу.

Список правил, що лежить в основі скальпінг стратегії:

1) Розмір профіту повинен покривати розмір спреду. Якщо спред становить 2 пункту, то фіксування ордера можна здійснювати при підвищенні курсу на 4-5 пункту. У багатьох випадках трейдер — скальпер оперує у 5 пунктів.

2) Дуже вигідно використовувати хвилинні тики (М1). Вони краще підходить саме для скальпінг — стратегії, тому що на них картина котирувань вимальовується швидше.

3) Вимагається використання максимально можливого кредитного плеча. При порівняно малому депозиті кредитне плече дає ефективну можливість трейдеру для розширення своїх дій. Наприклад, ми використовуємо плече 1:500, цього достатньо щоб 20 доларами відкрити операцію в 0,1 лот.

Підведення підсумків

Метод торгівлі – «скальпінг» може бути як додатковим, так і основним стилем. Тактики скальпинга, можна застосовувати на коротких таймфреймах для визначення руху ринку, для управління ризиком, а також для отримання профіту на вузьких діапазонах ринку. Скальпер завжди повинен дотримуватися сигналів входу. Тільки в такому випадку, стратегія скальпинга може стати високо прибутковою справою в трейдингу.

Скальпінг: переваги та недоліки

 

Читай також: