Типи графіків

Для відображення цінових коливань на ринку, використовуються декілька типів графіків. Більш легким методом аналізу конфігурації цін, залишається на сьогодні погляд на графічне представлення їх конфігурації. Одним з таких типів графіка є чарти (chart).

Всі типи графіків з'єднує воєдино одне загальноприйняте правило: по вертикальній осі ординат, зміна ціни, по горизонтальній осі абсцис, відраховується час.

Типи (CHARTS). Тиковий графік

Більш повну інформацію про рух цін вказує тиковий графік, тому що він показує всяке нове значення котирування. Відповідним відмінністю від інших типів графіка буде те, що він не прив'язаний до фіксованої тимчасової осі. Хоч який рух ціни по вертикалі на ньому, супроводжується переміщенням на невеликий крок по горизонталі.

Коли ринок активний, за маленький проміжок часу, відбувається багато цінових рухів, а коли ринок затишшя, котирування змінюються зрідка, а за той же часовий інтервал, виникає вже не достатньо «тиків».

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Лінійний графік

Ламана лінія, яка візуально у відповідному масштабі виглядає як плавна крива і є лінійний графік. Буденний лінійний графік не відображає всі потрібні дані за ціновим зміни.

Але, в деяких випадках, він теж потрібен, наприклад, коли не достатньо даних, або якщо вони не змінюються за відведений часовий інтервал. На цьому графіку немає здатності творити рух ціни протягом денька, це залишається основним його мінусом.

Столбцовый графік

Досить звичайний спосіб аналізу цін, це стовпчаста, або столбцовый графік. Стовпець вказує всі цінові конфігурації за певний часовий відрізок.

На гістограмі виділяють 4 важливі точки:

  • high, найвищу
  • low, саму малу вартість в інтервалі певного проміжку часу. Їх зазвичай пов'язують вертикальною лінією
  • open, вартість відкриття, її виділяють малеханькой горизонтальною лінією, направленої ліворуч
  • close, вартість закриття, її виділяють невеликим відрізком лежить прямий, спрямованої вправо.

З недоліків можна виділити те, що завжди аналізованого періоду часу, ціни могли змінюватися нерівномірно в межах стовпця. У зв'язку з цим товщина стовпця рівномірної бути не повинна. У теж час це робить графік досить сумним для його зорового аналізу.

Японські свічки

Японські свічники так само як і гістограми, містять 4 принципових цінових рівня: high — верхня, low — нижня, open – відкриття, close — закриття.


Перевагою цього графіка, є зручність зорового спостереження за ним. Багато хто вважає, що графік японських свічок ідеальний для візуального аналітика.

Більш детальну інформацію про японських свічках, Ви можете знайти тут.

Види графіків

Читай також: