Валютний трейдинг

Валютний трейдинг, а вірніше його суть на Форекс, задоволена проста — це дія обміну однієї валютної пари на іншу і також назад. Подібні валютні операції можливі із-за постійно вагаються курсів головних валют світу.

Усі валютно — торговельні операції засновані на дуже простому принципі: купувати необхідну валюту дешево, а вже продавати за досить високою ціною.

Наприклад, змінюється одна тисяча євро на шістсот японських йен. Далі, через певний час євро, який ми обміняли, на двадцять центів подешевшав по відношенню до японської єни. Зробивши зворотний обмін, шістсот йен на євро ми можемо отримати вже тисячу двісті євро. Цей обмін дозволив нам заробити на цій операції двісті євро.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Роль дилінгових центрів у валютному трейдингу

Щоб будь-хто (навіть з пару доларами) зміг вільно зайнятися валютним трейдингом, в обов'язковому порядку потрібен свого роду посередник, і цим посередником може стати один з Дилінгових центрів (ДЦ) рекомендующихся в інтернеті.

Дилінговий центр, зводить покупців і продавців валюти на ринку, де ті в свою чергу проводять операції продажу і купівлі певної валюти.

Більш того, валютний трейдинг на Форекс для будь-якого починаючого трейдера без ДЦ, тобто посередника абсолютно неможливий. Брокери, вони ж Дилінгові центри, надають всі умови трейдерам, у тому числі торгові термінали, за допомогою яких трейдер може спостерігати за зміною курсів основних валют, проводити аналізи і проводити торгові операції цілодобово.

Але валютний трейдинг без посередника, ЦІЛКОМ РЕАЛЬНИЙ для досвідченого трейдера, і тут йому потрібен лише вихід в інтернет.

Далі, всі ДЦ надають послугу, звану «кредитне плече«. Якщо трейдер, захоче вести валютну торгівлю, маючи лише 10 доларів, то брокер може надати кредитне плече в розмірі 1 до 500, 1 до 100, в залежності від бажання трейдера. І після цього валютний трейдинг на Форекс для нього почнеться не з 10 доларів, а з 1000 або 5000.

Використовуючи принципи «кредитного плеча» у валютному трейдингу, цілком реально заробити великі статки, почавши з невеликих грошей і дотримуючись ризик-менеджмент.

Звичайно ж, успіх у валютного трейдингу не зовсім проста справа. Яка б не була торгівля, вона також вимагає достатнього знання, обумовленого часу, особистої відповідальності і повного розуміння світового ринку.

Трейдинг на Форекс досить мінливий процес, тому навіть успішний трейдер іноді робить помилкові операції, адже це людський фактор. Для великого успіху у валютному трейдингу, новачок повинен вміти аналізувати фундаментальні та технічні дані надаються Дилінговим центром, а також приймати швидкі рішення, грунтуючись на особистому сприйнятті ринкового очікування.

Як вважають багато трейдерів, успіх на валютному ринку Форекс — це постійна тренування, досвід, детальне розуміння правил фінансових ринків, трохи везіння і психологічна врівноваженість. Але не варто триматися за залежність успіху, це не найкраще рішення.

Всім давно відомо, що професіоналами стають, а не народжуються. І цей нелегкий шлях від новачка до профі» вимагає постійне вдосконалення особистих навичок і терпляче, безперервне навчання. Валютного трейдингу можна навчитися самому, або відвідуючи дистанційні і очні курси, які проводять майже кожен Дилінговий центр.

Будь-яке навчання вимагає у новачка основні знання про поняття валютного трейдингу: фундаментальний аналіз, введення в Форекс, технічний аналіз, ознайомлення з програмою MetaTrader 4.

Важливим аспектом вважається психологічна підготовка, це навик уміння тримати під контролем свої емоції. Це дуже актуально для серйозно настроєних людей на успіх. Після курсів теорії по трейдингу кожен новачок може застосувати свої знання і сили на практиці, відкривши у будь-якого брокера демо-рахунок.

Основні аспекти трейдингу

«Демо» або реальний рахунок? Інструменти валютного трейдингу

Демо-рахунок — дуже хороший інструмент в плані роботи на реальному валютному ринку, який дає можливість набратися досвіду, не ризикуючи своїми особистими фінансами. За численними характеристиками демо-рахунок особливо не відрізняється від реального рахунку.

Зазвичай рекомендується «тренування» з невеликою сумою, яку трейдер надалі хоче використовувати на своєму реальному рахунку. Проходячи тренування, початківець набуває потрібні навички трейдингу, впевненість і досвід — найважливіші якості трейдера, що призводять до великого успіху.

У валютному трейдингу на Форекс вчинення правочину називають «відкриття позиції». Тобто, замість слів «я купив ієни», треба говорити «я відкрив позицію по ієні». Якщо не вказується парна валюта, це передбачає мова про парі JPY/USD, тобто ієна куплена за долари. Також позиції бувають довгі (бичачі, long) і «короткі» (ведмежі, short). У нашому випадку правильне вираз «відкрив довгу позицію по ієні».

В якості прикладу, процес торгової операції у валютному трейдингу може бути такою:

Ми припускаємо, що ієна буде рости в ціні. В цей момент ми відкриваємо бичачу позицію — купуємо ієни. Якщо очікуємо падіння ієни, то ми продаємо ієни, і відкриваємо ведмежу позицію. Тобто тут справедливо наступне правило: для кожної валютної пари: очікуємо підвищення, купуємо, очікуємо зниження, продаємо.

Також є антонім визначення «відкрити» іменований «закрити позицію». Це угода досконала назад до відкритої позиції.

Про засади валютного трейдингу, можна говорити до безкінечності, але в найважливіших моментах ми з Вами розібралися. Дуже сподіваємося, що ця інформація буде Вам хоч чимось корисна.

Що представляє з себе валютна торгівля?

Читай також: