Види інвестицій

Незалежно від того, будемо ми поділяти на категорії види інвестицій, невід'ємним фактом залишиться те, що інвестиції дають нам можливість отримувати з них по максимуму прибуток.

В який би вид діяльності Ви не інвестували, для того щоб налагодити систему і збільшити в кілька разів кількість реалізованої продукції, при стабільній діяльності компанії, не обійтися без інвестицій у рекламу.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Як влаштовано один з основних видів інвестицій?

Візьмемо, наприклад, стабільно працюючу компанію з усталеними ринками збуту власної продукції і одержуючому прибуток, здатну протримати цю організацію на плаву. Це не може довго тривати, рано чи пізно підіпре конкуренти, і можливі варіанти для неї це поглинання або банкрутство.

Тут і виникає питання про реальних інвестиціях в основні фонди компанії для оптимізації виробництва, придбання менш енергоємного обладнання з більшою виробничою потужністю і меншим залученням людино-годин (вид трудомісткості) на одиницю продукції.

Для залучення інвестицій, подібних підприємств, необхідно насамперед розраховувати на приватного інвестора, фізичних осіб, резидентів. У подібному випадку найбільш ефективними і не капіталомісткими будуть інвестиції у вигляді рекламної продукції даного підприємства, що дозволило б створити реальність благополуччя для фізичних інвесторів і залучити їх заощадження у вигляді інвестицій в основні фонди компанії.

За деякими даними американських соціологів при інвестуванні кратних сум 5-10% рекламу продукції інвестиційна привабливість збільшується кратно 5, що може становити до 50% бюджету підприємства, тим самим створюючи умови для сталого зростання економіки підприємства.

Рекомендуємо: Про всіх видах інвестування:

  • Стратегії інвестування ПАММ
  • Інвестиції в будівництво
  • 10 правил інвестування від самого Уорена Баффета
  • Інвестиційні портфелі Амаркетс

Які існують види інвестицій для оптимізації виробництва?

Потрібно також врахувати інвестиції для оптимізації всього виробництва. Енергоємність виробництва при сучасних цінах на энергоэлементы може звести нанівець весь прибуток компанії, зробивши її не вигідною, не виправдане кількість задіяних осіб годин на одиницю продукції може привести до банкрутства, або цінової не конкурентоспроможності. Але при цьому, можна привести приклади правильних інвестицій у створення.

При оптимізації власного підприємства, Генрі Форд направив завлеченные особисті види інвестицій на оптимізацію власного виробництва автомобілів, придумавши складальний потік, що дозволило зменшити трудомісткість і поліпшити створення.

Також правильні види інвестицій у рекламу власного виробництва дозволили йому вийти на 1-ті позиції з продажу автомобілів, і не рахуючи цього залучити ще більше великі інвестиції, капитализировав акції власних виробництв.

В цілому для вербування інвестицій, спочатку потрібна реклама, проведення своєчасних маркетингових компаній може гарантувати стійкий приплив інвестицій до основного капіталу. Також, з'являється в сучасних критеріях рівна необхідність ролі у форумах, як на правах рекламодавця, так і споживача для залучення у вигляді нефінансових інвестицій нових технологій розвитку виробництв і оптимізації управління підприємством.

У сучасному світі, інвестиційна привабливість не завжди обґрунтовано неупередженими факторами і від того, як відпрацює Ваша маркетингова компанія буде залежати отримаєте Ви інвестора, або пройшовши повз Вас він піде далі.

І завжди слід врахувати, що в більшості власному фізичний інвестор керується почуттями і вірує в того, що бачить, розкажіть йому, як Ви непоганий, і він буде вашим акціонером або інвестором.

Як залучити інвесторів?

Читай також: