Живі графіки

Розібратися і зрозуміти графіки бінарних опціонів, по суті набагато простіше, ніж багатьом здається на перший погляд. Хоча для цього і необхідно витратити деякий час.

Характеристики графіка для бінарних опціонів

Отже, в торговому терміналі (лівий верхній кут) розташоване пошукове вікно, де можна вибрати відсутні вам базові активи.
Наприклад, трейдер бажає вивчити ринкову ситуацію, яка складається навколо валютної пари EUR/USD. Для цього йому необхідно в пошуковому вікні ввести «EUR/USD» і активувати клавішу «Enter», підтверджуючи свій вибір. Буквально через пару секунд (швидкість залежить від Інтернет-з'єднання), трейдер побачить графічне зображення, що цікавить його інструменту.

Плюсом такого інструменту в бінарних опціонах є те, що є можливість на графіки одночасно додавати кілька базових активів, а це, безсумнівно, надає допомогу в проведенні порівняльного аналізу. Щоб додати графік базовий актив необхідно активувати значок «+», що знаходиться трохи правіше, а потім ввести назву базового активу, який Ви шукайте.

РЕКОМЕНДУЄМО: ТОП-3 КРАЩИХ БРОКЕРА НА 2020 РІК

2007 рік. Бонус $1500 на рахунок. | 3 ПАКЕТУ ПОСЛУГ - БЕЗКОШТОВНО! | огляд/відгуки 1998 рік. FCA, НАУФОР. | ОТРИМАТИ ПОВЕРНЕННЯ НА РАХУНОК | огляд/відгуки Не потрібно верифікація! | огляд/відгуки | ПОЧАТИ ТОРГІВЛЮ З 10$

Наступним корисною функцією, є тимчасові параметри. Ви можете купувати бінарні опціони, які мають різні терміни експірації. В залежності від того, які умови торгівлі пропонує Вам брокер, а також від Вашого стилю ведення торгів, це може бути і хвилина, і рік, а можливо й інші терміни. З цієї причини, графічний аналіз на бінарних опціонах, цілком можна проводити на різних таймфреймах.

Для того, щоб Ви змогли вибрати часовий масштаб (таймфрейм), слід активувати, використовуючи «стрілочку вниз» випадаюче вікно, що знаходиться трохи правіше вікна, в якому здійснюється пошук базових активів.

У цьому вікні Ви побачите різноманітні часові масштаби (одна хвилина, 3 хвилини, 5хвилин, 15, 30, 45 хвилин, далі: годину, 2, 3, 4 і т. д., день, тиждень, місяць...). Для вибору необхідного Вам таймфрейма, просто наведіть на нього курсором миші і клацніть лівою кнопкою.

Індикатори графіків бінарних опціонів

Чергове випадаюче вікно дає можливість вибирати індикатори бінарних опціонів. Щоб його активувати слід підвести до нього курсор миші і активувати «стрілочку вниз». Після цього з'явиться список індикаторів, в якому треба навести курсор на необхідний Вам допоміжний інструмент і активувати його лівою кнопкою миші.

Відразу відзначимо, що цей графік бінарних опціонів дає можливість трейдерам встановлювати одночасно кілька індикаторів.

Це дає можливість застосовувати в торгівлі складні стратегії, що вимагають використання відразу кількох індикаторів. Тому існування такої можливості є досить значущим перевагою цього віджета.

Наступне вікно терміналу також дає можливість додавати індикатори на графік. Тут Ви знайдете такі індикатори як стохастик, змішані ковзні середні, обсяги, індикатор Білла Вільямса, а також конвертори або стрічку ковзних середніх. Щоб вибрати дані індикатори бінарних опціонів, Вам також необхідно АКТИВУВАТИ випадаюче вікно, навівши на нього курсор мишки і активувавши «стрілочку вниз». У випадаючому меню виберіть необхідний Вам індикатор і натисніть на ньому лівою клавішею миші.

Для порівняння роботи декількох інструментів, пропонується використання такої вкладки як «Compare». Щоб вибрати для порівняння відразу кілька базових активів, Вам необхідно натиснути «стрілочку вниз» і відзначити їх «галочкою» або знайти інші (додаткові).

Різновиди діаграм бінарних опціонів

Існує велика кількість різних видів графіків для трейдингу бінарними опціонами. Для їх вибору Вам слід клацнути лівою кнопкою миші клацнути на те, з яким ви хочете працювати. Якщо пропонованих видів Вам буде не вистачати, то трохи правіше є спеціальне місце, оснащене стрілочкою. Тут Ви зможете вибрати інші графіки бінарних опціонів.

Для більш зручною і придатною для трейдерів візуалізації графіків, можна скористатися меню налаштувань. Тут пропонується вибрати масштаб графіка, фон, його вигляд і колірну гамму.

Щоб активувати меню налаштувань графіка бінарних опціонів, наведіть курсор миші на значок «шестірня» і натисніть на ньому ліву кнопку.

З правого боку графіка відображені рівні цін, перпендикулярно яким йде шкала часу. Ви можете постійно одержувати необхідну інформацію про рівень, на якому в певний час перебувала ціна цікавить Вас базового активу. Для збільшення/зменшення графічного зображення, наведіть курсор мишки на графік і покрутіть її коліщатком або вгору, або вниз. Для оновлення графіків, а також для їх масштабування можна скористатися клавішами керування зображенням, які розташовані в нижній частині.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЮ:

Читай також: